.

.

12 Компјутери Многу Поставите IDO Gelpolish Камелеон Гел Светла Шарени Боја полски Гел Лак УВ LED Впие Исклучување Помине Уметност Помине УВ Гел полски

12 Компјутери Многу Поставите IDO Gelpolish Камелеон Гел Светла Шарени Боја полски Гел Лак УВ LED Впие Исклучување Помине Уметност

Степени:

DEN 3992.00 -12 %
DEN 4536.00
Износ
Това е достапна


Нови пристигнување Камелеон Серија ⅱ Гел лак,Bling Шарени Бои .
1.Пакет листата :
1)1 Lot=било 12 Бои гел Запомнете да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени. Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат .

Повеќе информации

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
12 компјутери/многу
Бренд Име:
gelartist
Број На Модел На:
led&ув помине гел полски
Состојка:
Смола
Тип:
УВ Гел
НЕТО-WT.:
15ml
Боја Видови:
12 Боја Видови
Advantage1:
Висока технологија.Висок квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата