.

.

Жешка секси камшик долна облека TM геј мажите популарен бренд мажите jockstrap G string камшик секси долна облека машка облека бренд Бикини

Жешка секси камшик долна облека TM геј мажите популарен бренд мажите jockstrap G string камшик секси долна облека машка облека

Степени:

DEN 238.00 -16 %
DEN 283.20
Износ
Това е достапна


2016 година Жешки секси камшик долна облека TM геј мажите популарен бренд мажите jockstrap G string камшик секси долна облека машка облека бренд Бикини
Драги пријатели, овој мал двор, Под, ве Молиме имајте во предвид. Големина на Табелата Половината (cm) S 60 cm ~ 71 cm M 65 cm ~ 76 см, L 70 см ~ 81 cm XL 75 см ~ 86 см XXL 80 см ~ 91 cm answer : ___________________________ Note : Ние имаме различни големина и џеб големина табела број. Ако плаќаат големина во нашите производи и пакување кеси, со различни големини табела имате коментари, ве молиме да ги купите нашите производи.Ние, само за да го направи најдобар квалитет Underwears,Затоа што сакате да бидете одговорни за вашата,здравјето и безбедноста. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме Дај Ни Вашиот преглед 5 ѕвезди. Овој ин со цел да ги отплатат клиенти, во моментов во продавница да купи две или повеќе, ќе бидат презентирани мал накит исклучителна ракотворби, ви благодариме
Како да се цел
1.Изберете вкупната големина и боја
2.Пополнете ги купите пакет количество - 1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн.
3.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да ја плати
ако ги плати без leaveing детали или не feekback на нашите распрашува за е-пошта,пратката ќе биде во очекување на
Квалитет
Ние се обидуваме се потрудиме да ви понуди на највисок квалитет и по разумна цена.
Акции
Недостаток за некои одредени ставки ќе се случи повремено поради топла продаде. Би сакале да имаат разбирање за да се реши преку комуникација.
ПРЕВОЗОТ
Ние обезбедуваме international shipping(e Packet /Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ) воздухопловната со следење на број, околу .5– 10 дена (Кина Пост ќе биде побавно)
*Белешки
·Ве молиме да се чита над сите еснаф линија пред цел. Секое плаќање значи и прифаќање за тоа.
·Го ценат, ако може да остави ни повратни информации по добивањето на предмети. Повратните информации се важни за вистински продавачот.
·Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние веруваме дека било разлики може да се реши преку добра комуникација.
· Ние го НЕГУВА СЕКОЈ КУПУВАЧ. Ве молиме не двоумете се да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе бидеме повеќе од среќни да присуствуваат на вас.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Дише
Материјал:
Најлон
Пораст Тип:
Ултра-Ниска
Број На Модел На:
TM005
За публиката :
Мажи
Функција:
Лесна Дише
Стил:
роман Атмосфера Сл лист Секси
Време:
2016 година Нови
Специфична големина :
S,M,L,XL
Сезоната:
четири сезони општи
боја:
црна, црвена
Од каде :
Машка долна облека производители
Продавачот Опис :
Вреди да се има, да дејствува брзо
Земја на потекло :
Кина

Најдобрите понуди во категоријата