.

.

2017 Памук Lycra Материјал Две Парчиња на Жените Сексот во Тесни Ноќен Клуб Фустан С. М. Л. XL.XXL

2017 Памук Lycra Материјал Две Парчиња на Жените Сексот во Тесни Ноќен Клуб Фустан С. М. Л. XL.XXL

Степени:

DEN 540.00 -27 %
DEN 739.20
Износ
Това е достапна


ТОЧКА БР : C008
1.Главен Материјал : 95%Памук,5%spandex.180 GSM
2.Две Парчиња
3.Тесни Секси
4.О Деколте
5.Печати : 2
6.Големина : С. М. Л. XL
7.Употреба : На Плажа,Дома, На Улица,Клуб,Партијата
НАПОМЕНА :
1.Големината е приближно,па објектот ќе се примени може да биде малку поголем или помал,ви благодариме за вашето разбирање.
2.Како на снимање и прикажување на екранот, може да биде мала разлика со вистински производ

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
SWIMMART
Материјал:
Spandex,Памук
Стил:
Повик
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
C008
Пол:
Жените
Име:
До 2015 Памук Lycra материјал Две Парчиња на Жените на Секс Ноќен Клуб Фустан
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
дизајн:
долг ракав памук
Материјал:
95%Памук,5%spandex.180GSM
боја:
2
Употреба:
Плажа,Дома, На Улица,Клуб,Партијата
Функција:
две парчиња
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
плетење

Најдобрите понуди во категоријата