.

.

Новата пролет/лето година жените Бохемски вест плажа condole појас на облекување на Жените

Новата пролет/лето година жените Бохемски вест плажа condole појас на облекување на Жените

Степени:

DEN 768.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Плажа
Материјал:
Памук,Lanon
Фустани Должина:
Средината На Теле
Деколте:
О Деколте
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
2016 година
Слатка:
Чешка
Комбинација:
Едно парче
Должина На Здолниште:
долго здолниште
Стил:
Condole појас
Должина На Ракав:
Без ракави
Големина:
XL XXL L M S
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Најдобрите понуди во категоријата