.

.

Компатибилен за Samsung ML1510 1610 1710 1740 2010 ГОДИНА 2250 2151 2152 2510 SCX4200 SCX4216 Пониски Fuser Притисок Ролери JC66-00600A

Компатибилен за Samsung ML1510 1610 1710 1740 2010 ГОДИНА 2250 2151 2152 2510 SCX4200 SCX4216 Пониски Fuser Притисок Ролери JC66-00600A

Степени:

DEN 629.28
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип:
Fuser Ролери
Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
ML1510 1610 1710 1740 2010 ГОДИНА 2250 2151 2152 2510 2571 SCX4200 SCX4216
Објектот:
Долниот Fuser Притисок Ролери
Оригинална или во компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
ML1510 1610 1710 1740 2010 ГОДИНА 2250 2151 2152 2510 2571 SCX4200 SCX4216
ОЕМ Кодот:
JC66-00600A 022N01611
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
1pc
начин на испорака:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
транспорт време:
20~45 дена

Најдобрите понуди во категоријата