.

.

Компатибилен НОВИ за HP 2400 2410 2420 2430 Пониски Fuser Притисок Ролери RC1-3969-000 RC1-3968-020 RC1-3968-000 RC1-3969 RC1-3968

Компатибилен НОВИ за HP 2400 2410 2420 2430 Пониски Fuser Притисок Ролери RC1-3969-000 RC1-3968-020 RC1-3968-000 RC1-3969 RC1-3968

Степени:

DEN 640.80
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип:
Fuser Ролери
Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
2400 2410 2420 2430
Објектот:
Долниот Fuser Притисок Ролери
Оригинална или во компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
2400 2410 2420 2430
ОЕМ Кодот:
RC1-3969-000 RC1-3968-020 RC1-3968-000 RC1-3969 RC1-3968
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
1pc
начин на испорака:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
транспорт време:
20~45 дена

Најдобрите понуди во категоријата