.

.

НОВА за Samsung ML2850 2851 2855 SCX4824 4828FN Phaser3250 Горниот Ролери &Притисок Ролери 2PC JC66-01256B JC66-01663A JC66-01664A

НОВА за Samsung ML2850 2851 2855 SCX4824 4828FN Phaser3250 Горниот Ролери &Притисок Ролери 2PC JC66-01256B JC66-01663A JC66-01664A

Степени:

DEN 1389.12
Износ
Това е достапна


Опис :
Име на производ : Горниот Ролери & Fuser Притисок Ролери & Притисок Ролери 2
Се користи за Samsung ML-2850/ ML-2851/ SCX-4824/SCX-4828/ SCX-4833/ SCX-4835/ SCX-5637/ SCX-5639/ SCX-5737/ SCX-5739/ ML-3310/ ML-3312/ ML-3710/ ML-3712/Xerox Phaser 3250/ WC 3210 ОЕМ код : JC66-01256 B JC66-01663 A JC66-01664 A 022 N02356 022 N02357 022 N02358 Пакување : Неутрален пакет Состојба : Компатибилни НОВ Квалитет : Одделение Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Повеќе информации

Тип:
Fuser Ролери
Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
ML2850 2851 2855 SCX4824 4828FN WC3210 3220 Phaser3250
Објектот:
Горниот Ролери & Fuser Притисок Ролери & Притисок Ролери 2
Оригинална или во компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
ML2850 2851 2855 SCX4824 4828FN WC3210 3220 Phaser3250
ОЕМ Кодот:
JC66-01256B & JC66-01663A & JC66-01664A
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
1set
начин на испорака:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
транспорт време:
20~45 дена

Најдобрите понуди во категоријата