.

.

ЈАПОНИЈА, НОВ за HP LaserJet 9000 9040 9050 Fuser Притисок Ролери Пониски Ракав Ролери RB2-5921-000 RB2-5921

ЈАПОНИЈА, НОВ за HP LaserJet 9000 9040 9050 Fuser Притисок Ролери Пониски Ракав Ролери RB2-5921-000 RB2-5921

Степени:

DEN 2044.80
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип:
Fuser Ролери
Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
LaserJet 9000 9040 9050
Објектот:
Fuser Притисок Ролери Пониски ракав ролери
Оригинална или во компатибилен:
ЈАПОНИЈА квалитет
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
LaserJet 9000 9040 9050
ОЕМ Кодот:
RB2-5921-000 RB2-5921
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
1pc
начин на испорака:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
транспорт време:
20~45 дена

Најдобрите понуди во категоријата