.

.

Компатибилен НОВИ за HP P3005 Пониски Fuser Притисок Ролери Пониски ракав ролери LPR-3005-000 LPR-3005

Компатибилен НОВИ за HP P3005 Пониски Fuser Притисок Ролери Пониски ракав ролери LPR-3005-000 LPR-3005

Степени:

DEN 621.60
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип:
Fuser Ролери
Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
P3005
Објектот:
Долниот Fuser Притисок Ролери Пониски ракав ролери
Оригинална или во компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
P3005
ОЕМ Кодот:
LPR-3005-000 LPR-3005
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
1pc
начин на испорака:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
транспорт време:
20~45 дена

Најдобрите понуди во категоријата