.

.

за HP 1000 1220 1200 1300 3300 3310 3320 3330 3380 D320 D340 510 Пониски Fuser Притисок Ролери RF0-1002-000 RF5-2824-000 RF0-1002

за HP 1000 1220 1200 1300 3300 3310 3320 3330 3380 D320 D340 510 Пониски Fuser Притисок Ролери RF0-1002-000 RF5-2824-000 RF0-1002

Степени:

DEN 513.60
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип:
Fuser Ролери
Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
1000 1200 1220 1300 3300 3310 3320 3330 3380 D320 D340 510
Објектот:
Fuser Притисок Ролери Пониски ракав ролери
Оригинална или во компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
1000 1200 1220 1300 3300 3310 3320 3330 3380 D320 D340 510
ОЕМ Кодот:
RF0-1002-000 RF0-1002 RF5-2824-000 RF5-2824
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
1pc
начин на испорака:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
транспорт време:
20~45 дена

Најдобрите понуди во категоријата