.

.

Sevenoak SK-CS02 Про dslr фото Камера 1/2 Круг Лизгачот Dolly Песна Видео Стабилизатор за Canon Nikon, Sony

Sevenoak SK-CS02 Про dslr фото Камера 1/2 Круг Лизгачот Dolly Песна Видео Стабилизатор за Canon Nikon, Sony

Степени:

DEN 20445.60
Износ
Това е достапна

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена.За земјата ние не бродот да, ве молиме контактирајте со нас. Тоа обично трае околу.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
За нас
Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме COCOSTUDIO, професионална компанија за трговија на големо, со нашата фабрика се наоѓа во Шенжен, Кина. 9-25 дена (САД)
Се Враќа/Наплата
1.
Trade Manage : cn1001834209
Тел : 86-180-2538-0926
E-mail : chinaphotosupplier на foxmail.
Sevenoak SK-CS02 1/2 Круг Лизгачот Про dslr фото Камера Лизгачот Dolly Песна Видео Стабилизатор за Камера на Canon Nikon, Sony
Преглед
Sevenoak Криви систем за следење е серија криви лизгачи специјално дизајниран за да ви даде можност да се создаде висока-квалитет пука и видеа без над-протега вашиот буџет.Mail : chinaphotosupplier @ foxmail. И Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот објект назад. Sevneoak Криви систем за следење ви даде најдобра вредност. Замена или Рефундирање ќе се изврши по добивањето на објект во нејзината оригинална состојба и пакување. Со различни свиткување агол, Sevenoak криви за следење систем ви овозможува да го фокусот на некој објект од поинаков агол и фаќање подобра слика. Објектот ќе биде предаден од 3 работни дена (време на викендите и празниците се одлично)
4.com
Уживајте во вашата шопинг во COCOSTUDIO Продавница !. Ние ги доставуваме производи кои ги покриваат dslr фото Камера додатоци, Флеш Diffusers, Видео Снимање Поддршка Апаратури, Steady Cam Стабилизатори, Видео Лизгачи, Песна Dollies, Камера & видео камера Микрофони, Безбедносни Камери, Додатоци за паметни телефони. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. капацитет : 5 KG
За Нас
Превозот
1.Skype : кина-фото-снабдувач.—4 : 00 часот по полноќ) од понеделник до петок. Сите испорака на САД ќе бидат управувани од страна на EUB со следење на број, и други земји ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздух mail со следење на број. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Оние производи се со висок квалитет со разумни прифатлива цена. Време на викендите и Празниците се исклучени.
Карактеристики
Тешки-должност Алуминиумска конструкција
1/4" завртка нишка
Компатибилен со повеќето SLR фото апарати, компактен фото апарати, камери 4/3
Супер мазна планирам железнички и ролери имајќи лизгачки плоча
Четири вклучени нозе за самостоен употреба
Компатибилни се со паметни телефони кога адаптер е поврзан 1/2 Круг
Спецификација
Дијаметар : 85 cm
Лак должина : околу 131 см
Макс.

Повеќе информации

Бренд Име:
Sevenoak
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
SK-CS02
Продавница:
Sevenoak Официјалната Продавница
Пакет:
Manufactory Оригиналниот Пакет

Најдобрите понуди во категоријата