.

.

Коника minilab опрема 3850 02214B

Коника minilab опрема 3850 02214B

Степени:

DEN 7980.00 -5 %
DEN 8400.00
Износ
Това е достапна

(освен испратите EMS), па ве молиме љубезно го извести даночниот бр. На руски земји, треба полно име на примачот, и стока може да биде deliverd со ЕМС /Кина пост mail /EUB само, ве молиме имајте во предвид. Ако ви треба други стоки,ве молиме контактирајте со нас. за секој prduct expecially за IC, но параметар и стоки се исти, ве молиме имајте на ум или ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.Коника minilab опрема 3850 02214 Кина направи нови ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас. или ако треба да се купи неколку елементи во една цел, можете да контактирате со нас за испраќање на линк или да се измени, курир цена. понекогаш, ако ние не;t имаат доволно акции за Кина направени стоки, ние може да испрати некои оригинални еден или Јапонија направени наместо тоа, и ние не;т прифати спор или да се вратат стока за тоа. по нарачка, ние ќе го избере начин на кој ние мислиме дека е подобро да се испрати на стоките. тоа им овозможува на некои марки или други мали пропусти за користени предмети на тоа како scrath за нормална употреба. ако ние може да не контактирате на купувачот од страна на e-mail,порака,повик итн.ние не;т прифати наплата за било каква разумна отстапување вклучувајќи ги и големини,па додека тоа не се;т влијае на нејзината употреба. Ние нудиме целосен спектар на minilab делови за Noritsu,Fuji,коника и други Кина направени minilabs, како doli,tianda,Софија minilab. не се точно како оригиналот, само замена на еден, но тоа ќе работат добро На состојба за секој користени предмети е поинаква, тоа можеби и не е точно ист како слика на интернет, но ние ќе guarrantee работи добро. дигитален носач за Noritsu/Fuji/Коника и други minilabs 6. Ние нема да прифати промена или да се вратат на ред, бидејќи се потврди,за разликите за секоја серија на производ, или на фабрика за промена на материјал,боја,дизајн или пакување на стоки. minilab додатоци и minilab потреби 4. и некои делови имаат уникатна серија бр. кога ќе се стави на ред со нас. поправка на услуги, како што се minilab ласерски, aom,ПХБ, за напојување итн. LCD и LCD возачот за повеќето бренд на minilabs. Главни производи вклучуваат : 1. Noritsu / Fuji /Кина направени minilab машина 2.

Повеќе информации

Бренд Име:
idaminilab
Број На Модел На:
Коника QD21
Пакет:
No
minilab дел:
мини лабораторија дел
Коника minilab дел:
коника мини лабораторија дел

Најдобрите понуди во категоријата