.

.

11Inch Метал Магија Рака Флексибилни Одговара за dslr фото Екипаж Камера Camcoder LCD Монитор Блиц Светлина Планината

11Inch Метал Магија Рака Флексибилни Одговара за dslr фото Екипаж Камера Camcoder LCD Монитор Блиц Светлина Планината

Степени:

DEN 857.28
Износ
Това е достапна

Ако сте биле задоволни со оваа трансакција, pls одговори со сите 5 - ѕвезди ! Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемот што го имаат.) Плаќање Со Ali Pay само. Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. * Максимален товар до 2kg. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Така Pls НЕ контактирате прво да се добие подобро решение пред вас ќе остави или повратни информации. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! за Повратни информации е многу важно за нас! сите Детални Продавачот Рејтингот Ако сте на било кој начин незадоволни со купувањето,само дозволете ми да знам низ МОИТЕ ПОРАКИ или Прашајте го Продавачот П Ние ќе се реши тоа за вас.Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена. * Променлива триење и заклучување позиција добиени со прилагодување на центар knob. Privacy International Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. * 1/4" завртка адаптер за да ги собере светлина стојат, мали блиц, LED светло & други додатоци со 1/4" женски / машки навој штекерите (подножјата). Повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат. Ако се размислува за давање на неутрален или негативен Фидбек. * Големина : 11inch / 290mm * Боја : Црна * Тежина : 0.253 Kg Погоден За : Камера за видео светлина, led светло, лцд монитори, видео микрофон и други додатоци. * Направени од издржлив алуминиум. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние сме посветени на обезбедување дека сте целосно задоволни со секоја трансакција. Пакетот Вклучува : 1 (парче) x Следење на број 1 (парче) x 11 Инчен магија рака - Превозот Воздух Mail Услугата (Кина Пост Следење на број,и може да се следат, економски и многу евтин начин, треба да ги примите објект во рок од 2-10 дена.

Повеќе информации

Бренд Име:
EINGCA
Пакет:
No
Број На Модел На:
00

Најдобрите понуди во категоријата