.

.

20PCS 7Inch Метал Магија Рака Флексибилни Одговара за dslr фото Екипаж Камера Camcoder LCD Монитор Блиц Светлина Планината

20PCS 7Inch Метал Магија Рака Флексибилни Одговара за dslr фото Екипаж Камера Camcoder LCD Монитор Блиц Светлина Планината

Степени:

DEN 8640.00
Износ
Това е достапна

* Променлива триење и заклучување позиција добиени со прилагодување на центар knob. Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. * Погоден за 1/4" завртка дупка. Ако сте биле задоволни со оваа трансакција, pls одговори со сите 5 - ѕвезди ! Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемот што го имаат.) Плаќање Со Ali Pay само. Ако се размислува за давање на неутрален или негативен Фидбек. * Големина : 7inch / 290mm * Боја : Црна * Тежина : 0. Затоа ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! за Повратни информации е многу важно за нас! сите Детални Продавачот Рејтингот Ако сте на било кој начин незадоволни со купувањето,само дозволете ми да знам низ МОИТЕ ПОРАКИ или Прашајте го Продавачот П Ние ќе се реши тоа за вас. Повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат. * Идеален за додатоци за монтирање точно во секој агол што ви треба. Privacy International Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Не пишуваат за нас и да ни даде можност да се обрати за вашите грижи прво. Пакетот Вклучува : 1 (парче) x Следење на број 20 (парче) x 7 Инчен магија рака - Превозот Воздух Mail Услугата (Кина Пост Следење на број,и може да се следат, економски и многу евтин начин, треба да ги примите објект во рок од 2-10 дена. Ни e-mail ако не прими предмети по 8 работни дена. Ако имате било какви проблеми, прво ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде најдобрите помош, отворен спор не е начин да се реши проблемот, ви благодариме !
- Метал флексибилни 7 инчен магија рака * Голем центар за заклучување knob за да го заклучите сите три движења. Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога се вративме вашиот позитивен фидбек. * 1/4" завртка адаптер за да ги собере светлина стојат, мали блиц, LED светло & други додатоци со 1/4" женски / машки навој штекерите (подножјата). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Повеќе информации

боја:
7 инчен
Бренд Име:
EINGCA
Пакет:
No
Број На Модел На:
00

Најдобрите понуди во категоријата