.

.

20PCS 11Inch Метал Магија Рака Флексибилни Одговара за dslr фото Екипаж Камера Camcoder LCD Монитор Блиц Светлина Планината

20PCS 11Inch Метал Магија Рака Флексибилни Одговара за dslr фото Екипаж Камера Camcoder LCD Монитор Блиц Светлина Планината

Степени:

DEN 8736.00
Износ
Това е достапна

* Идеален за додатоци за монтирање точно во секој агол што ви треба. Пакетот Вклучува : 1 (парче) x Следење на број 20 (парче) x 11 Инчен магија рака - Превозот Воздух Mail Услугата (Кина Пост Следење на број,и може да се следат, економски и многу евтин начин, треба да ги примите објект во рок од 2-10 дена. Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. Ако сте биле задоволни со оваа трансакција, pls одговори со сите 5 - ѕвезди ! Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемот што го имаат.) Плаќање Со Ali Pay само. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! за Повратни информации е многу важно за нас! сите Детални Продавачот Рејтингот Ако сте на било кој начин незадоволни со купувањето,само дозволете ми да знам низ МОИТЕ ПОРАКИ или Прашајте го Продавачот П Ние ќе се реши тоа за вас. * Максимален товар до 2kg. * Топла чевли адаптер за да ги собере за камера и видео камера. Повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат. * Направени од издржлив алуминиум. Ние сме посветени на обезбедување дека сте целосно задоволни со секоја трансакција. Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога се вративме вашиот позитивен фидбек. * Големина : 11inch / 290mm * Боја : Црна * Тежина : 0. Затоа ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Privacy International Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. * Променлива триење и заклучување позиција добиени со прилагодување на центар knob. Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации. * Погоден за 1/4" завртка дупка. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. * 1/4" завртка адаптер за да ги собере светлина стојат, мали блиц, LED светло & други додатоци со 1/4" женски / машки навој штекерите (подножјата).

Повеќе информации

боја:
11inch
Бренд Име:
EINGCA
Пакет:
No
Број На Модел На:
00

Најдобрите понуди во категоријата