.

.

7.8 нозе Sevenoak SK-JA01C Карбонски Влакна Преносни Камера Стрелата Кранот Рака за Видео Камера до 11lb

7.8 нозе Sevenoak SK-JA01C Карбонски Влакна Преносни Камера Стрелата Кранот Рака за Видео Камера до 11lb

Степени:

DEN 16319.52
Износ
Това е достапна

Сите испорака на САД ќе бидат управувани од страна на EUB со следење на број, и други земји ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздух mail со следење на број. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.39 m
Ротира 360 степени
Месеци директно на tripods преку 3/8" завртка
Опремени with3/8" и 1/4" камера монтажа завртки
Комплетен систем на тежини 2. 9-25 дена (САД)
Се Враќа/Наплата
1.3 KG (приближно)
Тешки barbell тежини не се опфатени
Карбонски влакна изградба
Лесно се вклопува во багажникот или задниот дел на автомобилот, кога не е целосно состави
Спецификации
Големина на : 239*6*29 cm
Производ нето тежина : 2.
Карактеристики
Има камери до 5 KG
Максималната вкупна должина-2.
Trade Manage : cn1001834209
Тел : 86-180-3815-0781
E-mail : chinaphotosupplier на foxmail. Ние брод на Светот.3 KG
Макс. Објектот ќе биде предаден од 3 работни дена (време на викендите и празниците се одлично)
4.За земјата ние не бродот да, ве молиме контактирајте со нас. Време на викендите и Празниците се исклучени.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
За нас
Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме Cocostudio , професионална компанија за трговија на големо, со нашата фабрика се наоѓа во Шенжен, Кина. Тоа е совршен за свадба videographers, документарен производители, музика, видео продукција или за секој кој има потреба за стрелата рака. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2. Тоа обично трае околу. Царинските давачки, увоз даноци и други увоз ракување со такси се одговорни за купувачот. капацитет : 5 КГ
За Нас
Превозот
1.8 нозе Sevenoak SK-JA01 C Карбонски Влакна Преносни Камера Стрелата Кранот Рака за Видео Камера до 11lb
Преглед
Sevenoak SK-JA01 е tripod монтирани кран камера систем дизајниран за да ви овозможи непречено бум вашата камера нагоре, надолу и да ја преместите вашата камера во бесконечен број на 360 степени arcs. Некои предмети ќе биде испорачуван Fed Ex смета на неговата тежина или волумен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Или ние ќе не одговара за изгубени за време на враќање превозот. Кога избалансирани правилно и се користат правилно, SK-JA01 ви овозможува да го движите камерата токму и fluidly и да добијат дека прекрасен сликата или краток филм.

Повеќе информации

Бренд Име:
Sevenoak
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
SK-JA01C
Продавница:
Sevenoak Официјалната Продавница
Пакет:
Manufactory Оригиналниот Пакет

Најдобрите понуди во категоријата