.

.

7Inch / 290mm Магија Рака dslr фото Екипаж Камера Camcoder LCD Монитор Блиц Светлина 1/4 Женски Машки Навој Штекер Додатоци

7Inch / 290mm Магија Рака dslr фото Екипаж Камера Camcoder LCD Монитор Блиц Светлина 1/4 Женски Машки Навој Штекер Додатоци

Степени:

DEN 767.52
Износ
Това е достапна

* Идеален за додатоци за монтирање точно во секој агол што ви треба. Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации. Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога се вративме вашиот позитивен фидбек. * Променлива триење и заклучување позиција добиени со прилагодување на центар knob.Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена. * 1/4" завртка адаптер за да ги собере светлина стојат, мали блиц, LED светло & други додатоци со 1/4" женски / машки навој штекерите (подножјата). Затоа ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.) Плаќање Со Ali Pay само.203 Kg Погоден За : Камера за видео светлина, led светло, лцд монитори, видео микрофон и други додатоци. Политика Ние се стремиме кон позитивни Повратни информации за сите трансакции и ништо помалку од вкупниот Детали Продавачот Оценка од 5 ѕвезди. * Големина : 7inch / 290mm * Боја : Црна * Тежина : 0. Повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат. Ни e-mail ако не прими предмети по 8 работни дена. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! за Повратни информации е многу важно за нас! сите Детални Продавачот Рејтингот Ако сте на било кој начин незадоволни со купувањето,само дозволете ми да знам низ МОИТЕ ПОРАКИ или Прашајте го Продавачот П Ние ќе се реши тоа за вас. Така Pls НЕ контактирате прво да се добие подобро решение пред вас ќе остави или повратни информации. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние сме посветени на обезбедување дека сте целосно задоволни со секоја трансакција. * Максимален товар до 2kg. * Погоден за 1/4" завртка дупка. * Топла чевли адаптер за да ги собере за камера и видео камера.

Повеќе информации

Пакет:
No
Број На Модел На:
00
Бренд Име:
EINGCA

Најдобрите понуди во категоријата