.

.

5PCS Фото Студио Додатоци dslr фото Екипаж LCD Монитор Планината Флексибилни Магија Рака 7Inch (290mm)

5PCS Фото Студио Додатоци dslr фото Екипаж LCD Монитор Планината Флексибилни Магија Рака 7Inch (290mm)

Степени:

DEN 2568.00
Износ
Това е достапна

Пакетот Вклучува : 1 (парче) x Следење на Број 5 (парче) x 7 Инчен магија рака - Превозот Воздух Mail Услугата (Кина Пост Следење на број,и може да се следат, економски и многу евтин начин, треба да ги примите објект во рок од 2-10 дена. Политика Ние се стремиме кон позитивни Повратни информации за сите трансакции и ништо помалку од вкупниот Детали Продавачот Оценка од 5 ѕвезди. * Променлива триење и заклучување позиција добиени со прилагодување на центар knob. Овие трошоци се на купувачот одговорност.015 Kg Погоден За : Камера за видео светлина, led светло, лцд монитори, видео микрофон и други додатоци. Затоа ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Не пишуваат за нас и да ни даде можност да се обрати за вашите грижи прво. Ако имате било какви проблеми, прво ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде најдобрите помош, отворен спор не е начин да се реши проблемот, ви благодариме !
- Метал флексибилни 7 инчен магија рака * Голем центар за заклучување knob за да го заклучите сите три движења.) Плаќање Со Ali Pay само. * Големина : 7inch / 290mm * Боја : Црна * Тежина : 1. Повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат. Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога се вративме вашиот позитивен фидбек. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. * Идеален за додатоци за монтирање точно во секој агол што ви треба. Ако сте биле задоволни со оваа трансакција, pls одговори со сите 5 - ѕвезди ! Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемот што го имаат. * Погоден за 1/4" завртка дупка. * Топла чевли адаптер за да ги собере за камера и видео камера. * Максимален товар до 2kg. Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. Ни e-mail ако не прими предмети по 8 работни дена.Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена.

Повеќе информации

Пакет:
No
Број На Модел На:
00
Бренд Име:
EINGCA

Најдобрите понуди во категоријата