.

.

2 Парчиња Кинески Flute Dizi Димо Лепак Мембрани Лепак Традиционален Музички Инструмент Додатоци Flauta Membranas Кола Pegamento

2 Парчиња Кинески Flute Dizi Димо Лепак Мембрани Лепак Традиционален Музички Инструмент Додатоци Flauta Membranas Кола Pegamento

Степени:

DEN 204.00 -5 %
DEN 214.08
Износ
Това е достапна


започнете
крајот
Име : Професионални Кинески Flute Димо Лепак
Материјал : Течен Лепак
Должина : Околу 6cm
Packge вклучуваат : 2 парчиња на димо лепак
превозот : 1, Сите производи (вклучувајќи го и превозот бесплатно предмети) во нашата продавница ќе ви бидат испорачани преку Кина Пост, освен ако не да ни кажете кориснички барања за испорака однапред и се подготвени да ги сноси евентуалните дополнителни трошоци.
2, Понекогаш испорака може да потрае до 4-7 недели поради строгите инспекција при царинење.
3, Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
4, испорака цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
5, ве Молиме забелешка : за Да се намали вашите даноци ние ќе прогласи предмети сте одбрале во нашата продавница како "подарок", или "примерок" и неговата вредност пониска од наведените цена.
Повратни информации :
1. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди и ни даде вашите коментари, ако сте задоволни со предмети и нашите услуги. Ние ќе бидеме многу благодарни за тоа и да ни биде мило го стори истото за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
Враќање :
1. За која било причина, ако не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што би требало да ги сноси се врати превозот цена. Вашето враќање барање ќе биде обработено во потрага по некои детали.
2. Ако defection се наоѓаат на предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте не веднаш за замена или поправка. Ако замена не е достапно, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање со оригиналниот метод на плаќање.
Контакт :
1. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress;
2. Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00~СУМ 2 : 00
ФРАНЦИЈА : СУМ 2 : 00~СУМ : 10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM 1 : 00~9 : 00
ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00~СУМ : 10 : 00
ГЕРМАНИЈА : СУМ 2 : 00~СУМ : 10 : 00
О : СУМ 12 : 00~ ЧАСОТ : 8 : 00
Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~AM 7 : 00
Руската Федерација : СУМ 5 : 00~ЧАСОТ : 2 : 00

Повеќе информации

Дупка Дизајн:
ОТВОРЕТЕ
Број На Модел На:
Кинески Flute Dizi Мембрани Лепак
E Механизам:
No
Површината Материјал:
Течни Димо Лепак
Тон:
мембрани лепак
Број на Дупки:
Кинески Dizi Мембрана Лепак
Тело Материјал:
лепак
Клучни материјал:
Кинески Flute Димо Лепак

Најдобрите понуди во категоријата