.

.

AiLiShi За LG Optimus L4 II E440 E445 Цртан филм прекривачот на Кожата Торбичка Со Картичка Шарени СТП Кожа Случај Телефон Случај

AiLiShi За LG Optimus L4 II E440 E445 Цртан филм прекривачот на Кожата Торбичка Со Картичка Шарени СТП Кожа Случај Телефон Случај

Степени:

DEN 220.00 -8 %
DEN 239.04
Износ
Това е достапна

ИЛИ , можете да изберете да имате замена.Дизајниран да го заштитите вашиот телефон од гребнатини, вдлабнатини, масло, и намалување на штета од случајно паѓање. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Лесен за употреба и ракување. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод да се потврди цел адреси.Совршено се вклопуваат-Smart дизајн, се овозможи пристап до сите функционира без отстранување на случај. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Уникатен Дизајн, додава некои личност во вашиот телефон. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .Уникатен Дизајн, додава некои личност во вашиот телефон. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Дава вашиот телефон премија и модерен изглед. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Повеќе информации

Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
LG
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Животно,Егзотични,Мат
Карактеристики:
слика дизајн
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата