.

.

AiLiShi Топла Продажба Насликани Цртан филм прекривачот на Кожата Торбичка Со Картичка Мода СТП Кожа Случај Телефон Случај За Jiayu G2 G2S

AiLiShi Топла Продажба Насликани Цртан филм прекривачот на Кожата Торбичка Со Картичка Мода СТП Кожа Случај Телефон Случај За

Степени:

DEN 220.00 -8 %
DEN 239.04
Износ
Това е достапна

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Дава вашиот телефон премија и модерен изглед.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Дизајниран да го заштитите вашиот телефон од гребнатини, вдлабнатини, масло, и намалување на штета од случајно паѓање. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Лесен за употреба и ракување.Совршено се вклопуваат-Smart дизајн, се овозможи пристап до сите функционира без отстранување на случај. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Уникатен Дизајн, додава некои личност во вашиот телефон. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Шок & влијание заштита
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Повеќе информации

Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Jiayu
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Животно,Егзотични,Мат
Карактеристики:
слика дизајн
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата