.

.

AiLiShi Во Парк Насликани Цртан филм прекривачот на Кожата Торбичка Со Картичка Книга Стил СТП Кожа Случај За Acer Течни Z500 Телефон Случај

AiLiShi Во Парк Насликани Цртан филм прекривачот на Кожата Торбичка Со Картичка Книга Стил СТП Кожа Случај За Acer Течни Z500

Степени:

DEN 220.00 -8 %
DEN 239.04
Износ
Това е достапна

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Уникатен Дизајн, додава некои личност во вашиот телефон. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА . Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Совршено се вклопуваат-Smart дизајн, се овозможи пристап до сите функционира без отстранување на случај. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Лесен за употреба и ракување.Шок & влијание заштита
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Уникатен Дизајн, додава некои личност во вашиот телефон.Дава вашиот телефон премија и модерен изглед. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Дизајниран да го заштитите вашиот телефон од гребнатини, вдлабнатини, масло, и намалување на штета од случајно паѓање. ИЛИ , можете да изберете да имате замена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Повеќе информации

Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Животно,Егзотични,Мат
Карактеристики:
слика дизајн
Компатибилен Бренд:
За acer
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата