.

.

AiLiShi За LG Optimus L5 II 2 Двојна E450 E460 Цртан филм прекривачот на Кожата Торбичка Со Картичка Шарени СТП Кожа Случај Телефон Случај

AiLiShi За LG Optimus L5 II 2 Двојна E450 E460 Цртан филм прекривачот на Кожата Торбичка Со Картичка Шарени СТП Кожа Случај Телефон

Степени:

DEN 220.00 -8 %
DEN 239.04
Износ
Това е достапна

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ИЛИ , можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Шок & влијание заштита
2.Уникатен Дизајн, додава некои личност во вашиот телефон. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Уникатен Дизајн, додава некои личност во вашиот телефон. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Совршено се вклопуваат-Smart дизајн, се овозможи пристап до сите функционира без отстранување на случај.Дизајниран да го заштитите вашиот телефон од гребнатини, вдлабнатини, масло, и намалување на штета од случајно паѓање. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Повеќе информации

Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
LG
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Животно,Егзотични,Мат
Карактеристики:
слика дизајн
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата