.

.

Резервни бесплатен превозот мото делови Конус Скок Воздушен за 1991-2006 Harle Дејвидсон XL модели sportstar хром

Резервни бесплатен превозот мото делови Конус Скок Воздушен за 1991-2006 Harle Дејвидсон XL модели sportstar хром

Степени:

DEN 5251.00 -6 %
DEN 5586.24
Износ
Това е достапна


Висок Квалитет на Хром Палка Алуминиум Конус Скок Воздушен Комплет се одликува со Агресивен изглед и Перформанси се Здобијат со 360 степени Дупчиња Скок Покрие Мие Филтер за Генерички Бренд Филтер може да бидат заменети со K&N Без упатство за инсталација Боја : исто како што сликите покажуваат Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиумски Филтер Големина : 4.9" Дијаметар и 9" Должина Состојба : 100% Сосема Нов Fitment : одговара за 1991-2006 Харли Дејвидсон XL модели sportstar

Повеќе информации

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Должина:
43cm
Објектот Висина:
14cm
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Тежина:
1.8kg
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум
Име На Модел:
MT231C-CD

Најдобрите понуди во категоријата