.

.

Универзална Ладен Воздух Доза Авто Мини 12mm Автомобил Филтер за Воздух Почиста Вентил Маска за Обновливи Crankcase Пропустливи Издише Конус

Универзална Ладен Воздух Доза Авто Мини 12mm Автомобил Филтер за Воздух Почиста Вентил Маска за Обновливи Crankcase Пропустливи

Степени:

DEN 158.00 -15 %
DEN 186.24
Износ
Това е достапна

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
За руски пријатели :
1).
Повеќе филтрирање површина од оригиналниот филтер.бидејќи не можете да ја добиете вашата парцела поради царината. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.5 oz
Пакет големина : Прибл. Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме да се потврди приемот и ни даде 5 ѕвезда повратни информации.0 во
Пакет тежина : Околу. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Надвор од 60 дена, ние може да promis рефундирање на вашите пари. Кина пост Обичен Мал Пакет Плус е Aliexpress свој превозот начин, тоа не е следење на информации.
Лесна инсталација за менгеме, работи со 12mm на воздухот системи.5 во
Вкупна должина : 5.
Изработени од алуминиумска легура со хром обвивка материјал за лесни и издржливост.3 во
Тежина : 65g
Објектот тежина : Околу.
Универзална Ладен Воздух Доза Авто Мини 12mm Автомобил Филтер за Воздух Почиста Вентил Маска за Обновливи Crankcase Пропустливи Издише Конус
Карактеристики :
Се зголемува коњски сили и ја подобрува економичноста на горивото. Ние брод на вашиот парцела преку нашите превозот метод, тоа е побрзо отколку Кина пост Обичен Мал Пакет Плус.
Спецификации :
Предмет тип : Авто воздух дози
Точка име : филтер за Воздух/air доза
Бренд име : Тирол
Име на модел : T11601
Боја : Сина
Материјал : Алуминиум & гума
Влезот дијаметар : 12mm / 0. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).3 оз
Пакет Листата :
1 * Филтер За Воздух
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална интерфејс калибар е иста големина на овој производ. Време на испорака : Драги пријатели, може да се задоволи некои збунети кога ќе изберете превозот метод, ве молиме имајте го на ум подолу :
За сите пријатели на :
1).

Повеќе информации

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Висина:
6cm
Бренд Име:
COCHETOP
Име На Модел:
37379033350
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
6cm
Материјал Тип:
Алуминиум & Гума
Објектот Тежина:
65g
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
is_customized:
Yes
Влезот дијаметар:
12mm / 0.5 во
Вкупна Должина:
5.8 cm / 2.3 во
Работи со :
12mm на воздухот системи

Најдобрите понуди во категоријата