.

.

За Suzuki GSXR 1000 Z L3-L5 2013-2015 GSXR1000 F ABS 2015 GSX-R1000 Спомен Ед година HF138 Масло Мрежа на Филтерот за Почиста Филтри

За Suzuki GSXR 1000 Z L3-L5 2013-2015 GSXR1000 F ABS 2015 GSX-R1000 Спомен Ед година HF138 Масло Мрежа на Филтерот за Почиста

Степени:

DEN 397.00 -13 %
DEN 456.00
Износ
Това е достапна


1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. Понекогаш тоа може да има. за превозот безбедно. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. С 2013
C90 Б-K5,K6,K7 Булевар Црна 2005-2007
VZ1500 K9,L0-L6 M1500 Натрапникот 2009-2016
VZ1500 K9,L1-L6 M90 Булевар 2009-2016
VL1500 LC Натрапникот 1998-2004
VL1500 LC Натрапникот 2005
VL1500 LC C90 Натрапникот 2007-2009
VL1500 LC C90 T Туринг Натрапникот 2007-2009
1800
VLR1800 C109 R Булевар 2008-2010
VLR1800 C109 R SE Булевар 2010
VLR1800 C109 RT Булевар 2009-2010
VLR1800 C109 T Булевар 2008
VLR1800 C1800 R Натрапникот 2008-2013
VLR1800 C1800 RT Натрапникот 2009-2011
M109 R Булевар 2006-2014
M109 R Булевар Б. 2014-2016
M109 R Булевар Ограничено Издание 2009-2014
M109 R2 Булевар 2009-2010
VZR1800 Натрапникот M1800 Р 2006-2012
VZR1800 N Натрапникот M1800 R2 2009
VZR1800 Натрапникот M1800 RZ 2010-2013
VZR1800 Натрапникот M1800 RB 2014
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност. С 2013-2016
C90 Т Булевар Б.
Превозот време не е загарантирана.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Опис :
Функција
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висина : 76mm
Надворешен Дијаметар : 68mm
Пакет вклучувајќи : 1pcs
FITMENt
Suzuki Мотоцикли
1000
DL1000 К2,К3,K4,K5,K6,K7,K8,K9,L0 V-Strom 2002-2010
DL1000 SE L0 V-Strom 2010
DL1000 A-L4,L5,L6 V-Strom ABS 2014-2016
DL1000 A-L4,L5,L6 V-Strom Авантура ABS 2014-2016
DL1000 V-Strom Пустината ABS 2016 година
DL1000 V-Strom Спорт ABS 2016 година
GSX-R1000 К1,К2,К3,K4 2001-2004
GSX-R1000 K5,K6,K7,K8 2005-2008 година
GSX-R1000 K9,L0,L1 2009-2011
GSX-R1000 L2,L3,L4,L5,L6 2012-2016
GSX-R1000 Z L3-L5 2013-2015
GSX-R1000 F ABS 2015
GSX-R1000 Спомен Ед 2016 година
GSX-S1000 L5,L6 2015-2016
GSX-S1000 A-L5,L6 ABS0 2015-2016
GSX-S1000 F-L6 2016 година
GSX-S1000 ФА-L6 ABS 2016 година
SV1000 К3,K4,K5,K6,K7 2003-2007 година
SV1000 S-К3,K4,K5,K6,K7 2003-2007 година
TL1000 S-V,W,X,Y, 1997-2000
TL1000 R-W,X,Y,К1,К2 1998-2002
1100
GSX1100 F-J,K,L,M,N,P,R,S,T 1988-1996
GSX1100 ГМ,GN,GP 1991-1993
GSX-R1100 G,H,J 1986-1988
GSX-R1100 K,L,M,N 1989-1992
GSX-R1100 WP,WR,WS,WT,WV 1992-1997
1200
GSF1200 T,V,W,X Разбојник 1996-1999 година
GSF1200 Y,К1,К2,К3,K4 Разбојник 2000-2004
GSF1200 K5,K6 Разбојник 2005-2006
GSF1200 S-T,V,W,X Разбојник 1997-1999
GSF1200 S-Y,К1,К2,К3,K4 Разбојник 2000-2004
GSF1200 S-K5,K6 Разбојник 2005-2006
GSX1200 Inazuma 1999-2000
1250
GSF1250 S-K7,K8,K9,L0-L6 Разбојник 2007-2016
GSF1250 SA-K7,K8,K9,L0-L6 Разбојник 2007-2016
GSF1250 SA-L0 Разбојник Патнички 2010
GSX1250 F/ФА-L0,L1,L2,L3,L4,L5,L6 2010-2016
GSX1250 FAZ-L6 2016 година
GSX1250 ФА-L0 Патнички 2010
GSX1300 Б.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Должина:
7.6cm
Објектот Ширина:
6.8cm
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
7.6cm
Име На Модел:
За GFY138 = NK138 HF138
Објектот Тежина:
0.25kg
боја:
Како на сликата покажа
За:
Мотор Мотор АТВ
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
GSXR 1000 Z L3-L5 2013-2015
модел 01:
GSXR1000 F ABS 2015
модел 02:
GSX-R1000 Спомен Ед 2016 година
модел 03:
GSX-R1000 L2,L3,L4,L5,L6 2012 2013 2014 2015 2016 година
Погоден за модели:
За GFY138 = NK138 HF138

Најдобрите понуди во категоријата