.

.

Еден Пар Медицина стара Кина Декорирани рачно производство на Бакар Резба Змеј Exorcism Врата Носителот Статуа NRR 2 парчиња Градина Декорација МЕСИНГ

Еден Пар Медицина стара Кина Декорирани рачно производство на Бакар Резба Змеј Exorcism Врата Носителот Статуа NRR 2 парчиња

Степени:

DEN 1436.00 -32 %
DEN 2112.00
Износ
Това е достапна

Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот. Ние треба да се најде интересна можност да се продаваат различни видови на колекционерски предмети и Антиквитети странство, на редовна основа. да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање /купување
Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот - ве молиме да НЕ се збуни нив со дополнителни превозот обвиненија
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Нашето семејство Започнување на бизнис во Пекинг и Тибет, Бидејќи пред многу години, исто така, уживаат колекција од секаде. на рачно производство е многу фини со неверојатни детали.Ви посакувам среќа!
Почестен Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница и да уживаат во шопинг во "Smile". Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Иако сум нова тука, но Ние имаме разбирање за Чесност и Искрено е повеќе важно за никаде.Кина Декорирани рачно производство на Бакар Резба Змеј Exorcism Врата Носителот Статуа Големина : 10 CM
добредојдовте во мојата продавница
За Нас
Прочитајте повеќе за тоа кои сме и што ние се залагаме за.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Ова е голем дел од вредни за собирање, вредни лични измени или многу добар присутни. Овие трошоци се на одговорност на купувачот
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's ц. Во мојата продавница, постојат многу прекрасни предмети кои се на чекање за вас, главно се ангажирани во надворешната вредност на збирка од бронза, порцелан, сребро, cloisonne, воени резерви, Будистички статуи, Будистички материјали и опрема, како што се стари семејни украси занаети. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.
Тука е кинески fengshui бронза богатство пари yuanbao Коњ се Повлече зелка среќа статуа , Тоа е во добра состојба, и беше создадена од страна на квалификувани занаетчии во традиционален стил со парична казна handcrafts .

Повеќе информации

Бренд Име:
HUARONGKANGYOU

Најдобрите понуди во категоријата