.

.

222 грама црвено кварцен кристал топење пирамида лекување

222 грама црвено кварцен кристал топење пирамида лекување

Степени:

DEN 767.52
Износ
Това е достапна


Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние не можеме да ја примите вашата e-mail. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата. Ве молиме бидете сигурни дека ќе испратите е-пошта до една точна e-mail адреса.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена.најбрзиот, но многу скапи)
4.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Политика На Враќање
* Ако не сте целосно задоволни, pls контактирајте ме веднаш.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена. Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно.
Јас испраќаат пакетите од Кина Пост. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.поевтино и побрзо)
2.
Јас одговор пораки 7 дена во неделата. Воздухот превозот (Ер превозот трае околу 15-20 дена,побрзо, но скапи)
3. Ние ќе се потрудиме да ви се задоволни. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 222g Должина од 60-65mm Ширина мм Hight mm
Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. Јас сум подготвен да го реши секој проблем со моите клиенти.
Услови
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање.
* Јас брод во рок од 3 работен ден по уплатата примена. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши.

Повеќе информации

Материјал:
Камен
Бренд Име:
ganyi
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата