.

.

Исклучителна Стариот Кинески kuan-јин Тибетската Сребро Амајлија Среќен Плоча 135g

Исклучителна Стариот Кинески kuan-јин Тибетската Сребро Амајлија Среќен Плоча 135g

Степени:

DEN 475.00 -10 %
DEN 527.52
Износ
Това е достапна

Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет.Јас сериозно се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за мене. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Понудата Со Доверба!
.5 cm/ Дебелина 0. Тоа трае околу 1825 дена да брод за Името на Земјите. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.Димензии : Висина 9. Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.
Клиентите Задоволителна
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.39 инчи)
Тежина : 133g
Материјал : Сребрена/бакар-никел allay/цинк
Внимание : Тибетската Среброто не е чисто сребро, тоа е метал меша со сребро и бакар
За Објектот
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда. Јас сериозно се надевам дека ќе ме контактираат пред да преземе дејства. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за време на викендите и празниците
Повратни информации
На негативни повратни информации ,спор и да се отвори случај се важни за нас. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Односно : сад, Канада, Европа, Азија или на други места во светот.Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни.
Превозот
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 24 деловни часа по приемот на плаќање .5 cm/ Ширина 5. Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.

Повеќе информации

Тема:
Будизмот
Материјал:
Метал
Стил:
Античкиот Имитација
Употреба:
Декорација & Подарок

Најдобрите понуди во категоријата