.

.

Античкиот Один Статуа рачно изработени Смола Северна Европа Мит Воин Бог Карактер Слика Декорација Уметност и Занает, Украс Додатоци

Античкиот Один Статуа рачно изработени Смола Северна Европа Мит Воин Бог Карактер Слика Декорација Уметност и Занает, Украс Додатоци

Степени:

DEN 3631.00 -15 %
DEN 4272.00
Износ
Това е достапна

Боја : Цимет . Опис : Антички Один Статуа рачно изработени Смола Северна Европа Мит Воин Бог Карактер Слика Декорација Уметност и Занает, Украс Додатоци. Големина(cm) : Околу 30(Висина)*20( Ширина)*25( Должина).
За превозот :
Ако имате било какви прашања и/или барања на превозот и/или превозот дефиниција, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се. Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, подарок, birthday (роденден), сувенири и на фестивалот, слави итн.
Како за враќање на објектот.
Како што знаеме дека не е ништо совршен во светот. На тој начин, ние треба да одбие да ја прифати вашата враќање на предметот ако rerurning причина е два услови што е наведено погоре или со еден од нив. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас.
Сликите Ги Покажуваат :
За повеќе фигурини и скулптури, те молам !
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп. Но, јас сум сигурен дека тоа ќе биде совршена за вас во вашиот почитување на очите!. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express). Оваа скулптура не е совршен, има можеби неколку точки и точки на нерамна боја се шири, но ова е само гламур на рачно изработени занаетчиски и секој рачно изработени занаетчиски е единствен во светот. Материјали : заштита на Животната средина смола. И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот.
За замена или враќање на објектот :
Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на пакетот. Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку. : Враќање причина што ние не прифаќаме исто така вклучува и дека објектот е различна од очекувањата слика во вашиот ум, пред да се добијат точка. Нашиот бизнис принцип е присутна ќе претставува прекрасно шопинг искуство. Место на Потекло : Кина. Изработка : рачно изработени врежан, насликани и антички заврши .
Белешки : што не се споменати погоре ќе се решаваат пријателски преку пријателски преговори! Без разлика кои прашања или тешкотии сте се сретнале пред продажба, во продажба или по продажба на, ве молиме слободно да контакт.

Повеќе информации

Големина:
M
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Тема:
Љубов
Бренд Име:
ZHENGHAN
Големина:
About 25cm*20cm*30cm
N.W.:
Околу 1.2 KG
Боја:
Цимет
Изработка:
Рачно изработени Врежан, Насликани и Антички Заврши
Функција:
Украс, Подарок, Уметноста Колекција и Сувенири и сл.
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафе, Бар, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција :
Tabletop
кориснички:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата