.

.

5 Елемент Пагоди Тонови На Бел Висок Квалитет,Висока Пагоди Бел

5 Елемент Пагоди Тонови На Бел Висок Квалитет,Висока Пагоди Бел

Степени:

DEN 1728.00
Износ
Това е достапна


Бел Висок : 7"/17.8 cm
Материјал : Месинг
Звукот на метал удирање против метал создава чи енергија, која може да се распушти моќта на пет жолти за овци. Тоа е важно не само да ја имаат оваа бел прикажани во СР аглите на почетниот, но тонот на бел најмалку еднаш неделно magnifies својата сила многу пати повеќе. Одиме круг на секој од вашите простории во анти-насока на стрелките на часовникот насока три пати. Ова е енергија чистење ритуал, кој е безбедно и ефикасно да ги користат.

Повеќе информации

Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Метал
Тема:
Маскота
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Дувачкиот

Најдобрите понуди во категоријата