.

.

Селски Порцелански Пилешко Семејство Figurine Насликани Керамички Новина Занает Украс Подарок од Татко, Мајка, Дома Декор и Нова Година

Селски Порцелански Пилешко Семејство Figurine Насликани Керамички Новина Занает Украс Подарок од Татко, Мајка, Дома Декор и Нова

Степени:

DEN 1591.00 -15 %
DEN 1872.00
Износ
Това е достапна

Опис : Селски Порцелански Пилешко Семејство Figurine Насликани Керамички Новина Занает Украс Подарок од Татко, Мајка, Дома Декор и Нова Година . Но, јас сум сигурен дека тоа ќе биде совршена за вас во вашиот почитување на очите!. Боја : Многоцветни . Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, подарок, Денот на Таткото, на Мајката Ден, birthday (роденден), сувенири и на фестивалот, слави итн. Големина(cm) : Околу 12(Висина)*5( Ширина)*10( Должина)Татко. Нашиот бизнис принцип е присутна ќе претставува прекрасно шопинг искуство. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express).
Белешки : што не се споменати погоре ќе се решаваат пријателски преку пријателски преговори! Без разлика кои прашања или тешкотии сте се сретнале пред продажба, во продажба или по продажба на, ве молиме слободно да контакт.12 кгТатко. Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. На тој начин, ние треба да одбие да ја прифати вашата враќање на предметот ако rerurning причина е два услови што е наведено погоре или со еден од нив. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку.
Како што знаеме дека не е ништо совршен во светот.
Како за враќање на објектот. Изработка : рачно изработени резба, стаклен, обоен, gilt и печка отпуштен од работа . И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот. Место на Потекло : Кина. : Враќање причина што ние не прифаќаме исто така вклучува и дека објектот е различна од очекувањата слика во вашиот ум, пред да се добијат точка.12 кгМајката и Бебето. Ова семејство не е совршен, има можеби неколку точки и точки на нерамна боја се шири, но ова е само гламур на рачно изработени занаетчиски и секој рачно изработени занаетчиски е единствен во светот.
Околу 10(Висина)*5( Ширина)*8( Должина)Мајката и Бебето.
Сликите Ги Покажуваат :
За повеќе фигурини и скулптури, те молам !
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп. Материјали : Керамика глина.
За превозот :
Ако имате било какви прашања и/или барања на превозот и/или превозот дефиниција, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се.

Повеќе информации

Големина:
M
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Бренд Име:
ZHENGHAN
Стил:
Пастирски
Тема:
Љубов
Боја:
Многоцветни
Функција:
Украс, Подарок, Уметноста Колекција и Сувенири и сл.
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафуле, Паб, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција:
Десктоп
кориснички:
Yes
изработка:
Рачно изработени Резба, Стаклен, Обоен, Gilt и Печка Отпуштен

Најдобрите понуди во категоријата