.

.

Бесплатен превозот! (18*25мм)Мешани бои.смола топло на стомакот Камео .Смола Flatback Cabochon за Earring .накит Додатоци.DIY

Бесплатен превозот! (18*25мм)Мешани бои.смола топло на стомакот Камео .Смола Flatback Cabochon за Earring .накит Додатоци.DIY

Степени:

DEN 576.00
Износ
Това е достапна


Материјал : смола
големина : 18*25mm
конверзија : 1mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mm
Боја : како на сликата мешани бои
Објектот useage : широко се користи во разубавувањето . коса поклон центар.scarpbooking.телефон декорација .сите видови на DIY
Плаќање
1. Ние прифаќаме alipay тука.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Превозот
1. Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20-55 работни дена. Зависи од дестинацијата и објективни фактори, понекогаш тоа може да потрае и повеќе време.
2. Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврден (ве молиме да се разбере понекогаш некои објектот не мора акции, кои ќе потрае неколку дена и повеќе).
3. Купувачот се одговорни за било каква осигурување, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Се врати и Гаранција
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети и мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, изгребани, штета по употребата и така натаму.
4. За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики.
Повратни информации
1. Купувачот најрано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
3. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да го реши тоа. Ви благодариме за разбирањето!
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ! ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!

Повеќе информации

Стил:
Вештачки
Материјал:
Смола
Тема:
Љубов

Најдобрите понуди во категоријата