.

.

трговија на големо млада девојка Уметности и Занаети Керамички антички телефон мода callerid селски гроздобер мода fidget фабрика

трговија на големо млада девојка Уметности и Занаети Керамички антички телефон мода callerid селски гроздобер мода fidget фабрика

Степени:

DEN 2940.00 -23 %
DEN 3818.88
Износ
Това е достапна

63 Марија ( 358 ) 355.
оваа машина е за 2 имаат видови на функција може да се избере : општи издание & rarr .90 Марија ( 188 )
прими стоката не се задоволни со торба anotherproduct , три години гаранција , целата мрежа на најдолгата антички телефон ретко гаранција за : книга стандардната соработка , треба да испрати други ве молиме да контактирате со услуга за промена на цена , и на другите, вклучувајќи ги : , ems , , na , yunluexinchaobianlan etcetera .
производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . други производители волна телефонот да бидат спакувани paperboardquickly хартија за виткање синтетички , монтирање , лесно се справи со скршени , middlelowlevel изглед , транспорт безбедност низок
три , производи на националната безбедност задолжително 3c сертификација , и американскиот fcc сертификат , сигурен квалитет , погоден за домашни додатоци подарок бизнис подарок , ! имаат гаранција картичка за гаранција од три години , едноставна операција , има положено ruwang лиценца , intraluminal со aknife .
: смола гроздобер телефон
: исклучителен подарок пакување , семејство , шеф најдобар дар на curule
: висок спецификација смола трупот на авионот , од легиран планината , не't пад боја силика гел копчиња
: телефон нето тежина од 2. електронски компоненти добар квалитет и квантитет на ногата , целата добар квалитет , многу стабилна , го користите долго време . силика гел копчиња , аудио / пулсот избор .50 нови стар пријател да дојде да се купи ! случаен , shuh не't избор
движење & middot .
добри вести : вредност 5 bronzier електрична енергија јуани зборови подлога a , devoutly skarbovenko
drp11 L4. обезбедување на квалитет & middot .60 Марија ( 100 ) 172. електронски молња заштита функција , кражба функција
( спречи анти , губење на вашиот телефон такса ) , анти-статички заземјување уред .93 Марија ( 154 ) 157.00 Марија ( 25 ) 157 160.5 кг
: 245 192 240mm ( lengthbreadth висок )
: set романтични , домот, во една морална , домот liudhe , вкус , култура , уметност , повеќе мода , не е само единствен пробен одделот на стоки , повеќе е парчиња inaccessibly декорација !
главната функција
општи издание :
Fsk за идентификација на повикувачот и dtme , автоматско откривање
број бирање од look / кога chawola
повикувачки број , брзо палецот и преку повик назад преку
електронски calendar , date , clock и недела екранот
antimine функција
светлото hands-free : издание
fsk и dtmf caller id , автоматско откривање
бирање од 5 група број директориум / кога chawola
callerid 38 група број , брзо палецот и преку повик назад преку
електронски calendar , date , clock и недела екранот
hands-free функција , bsod светлото функција , молња заштита функција , ip функцијата , p / t функција
линија , оптимизација на дизајнот , плоча на folwing висок квалитет на стаклена плоча , двојно панел , влага доказ , antistatic функција важност .

Повеќе информации

Тема:
Маскота
Материјал:
Органски Материјал
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Материјал:
бронза

Најдобрите понуди во категоријата