.

.

Заштита на животната средина Боја стил хартија фенери 16 инчи(40cm) свадба хартија фенери абажур одмор партија материјали

Заштита на животната средина Боја стил хартија фенери 16 инчи(40cm) свадба хартија фенери абажур одмор партија материјали

Степени:

DEN 24480.00
Износ
Това е достапна


Совети ( Купувачи Водич ) :
Продавницата повеќето производи може да биде бесплатен превозот ,
Ако е побарано бара да плати товар, тогаш ве молиме контактирајте ме.
Јас ќе ви даде нов бесплатен превозот надомест понуда.
* Хартија фенери може да се користи за фестивали, партии, свадба, или украси во домот или канцеларијата. Како полна месечина, овие хартија фенери може да ја промени атмосферата на секоја соба.
*Conditon : Brand new 16 инчен 40 CM Ако ви треба други големина, ве молиме ги споделите со нас.Јас ќе ви даде цената 4 инчен 10 CM, 8 -инчен 20 CM, 12 -инчен 30 CM, 16 инчен 40 CM, 20 инчи 50 CM

Повеќе информации

Фенер Тип:
Виси Фенери
Повод:
Број На Модел На:
11
Материјал:
Хартија

Најдобрите понуди во категоријата