.

.

Бесплатен Превозот 200pcs 8inches (20cm) Декоративни Цвеќиња Хартија Фенер Саќе Топки За Свадба , Деца Роденден Decoratio

Бесплатен Превозот 200pcs 8inches (20cm) Декоративни Цвеќиња Хартија Фенер Саќе Топки За Свадба , Деца Роденден Decoratio

Степени:

DEN 7680.00
Износ
Това е достапна


Виси Партија Декорација 80"(20 CM) Ткиво Хартија Саќе Топки за Роденден, Годишнина
Материјал : 17 g / 28 g хартија
Големина : 4"(10cm) & 6"(15cm)&8"(20cm) и 10" (25cm) &
Пакет : 1pc/opp вреќа
Тежина : 4"=10g, 6"=20g, 8"=28g, 10"=50g, Боја : ние испрати мешан стил. Ако треба да ја одредите боја, ве молиме контактирајте со нас на прво место. 12 бои за да изберете од. Големи црвени; Сина, портокал, лимон жолта, розова, бела, црвена роза, виолетова, светло виолетова, светло сина, светло зелена, небото сино.
Овие Саќе Топки се идеални за украсување вашите посебни настани како што партии, бебето тушеви, свадби и родендени. Партија декорација топки се достапни во многу големини и боја комбинација да одговара на вашиот настан тема. Тие можат да бидат обесени од таванот, монтирани на ѕидовите, или да се користат за табела centerpieces.
Ве молиме погледнете го боја разговор, а потоа ми каже боја, количина, производот број(како што се белата, 1, 20 парчиња)кога ќе го купите. Ако не ја напушти каква боја сакате, ние ќе го испрати по случаен избор. Ви благодариме!

Повеќе информации

Фенер Тип:
Виси Фенери
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Денот на планетата Земја,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста,Велигден
Број На Модел На:
280
Фенер Форма:
Круг

Најдобрите понуди во категоријата