.

.

aobolighting 240mW Црвено & Пурпурна ласерски фаза светлина DJ Диско ласерската светлина покажуваат Висок Квалитет партија ласерската светлина го покаже dmx

aobolighting 240mW Црвено & Пурпурна ласерски фаза светлина DJ Диско ласерската светлина покажуваат Висок Квалитет партија ласерската

Степени:

DEN 7296.00 -5 %
DEN 7679.52
Износ
Това е достапна

Различни работни модови има различни програма.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
B240RP/2

Најдобрите понуди во категоријата