.

.

Модерниот Стил Ново Сребро Алуминиум Отворено Led Светла Ѕид за Миење 220W IP65 RGBWAP Led Ѕид за Миење Светлина 100CM Должина AC100V-220V

Модерниот Стил Ново Сребро Алуминиум Отворено Led Светла Ѕид за Миење 220W IP65 RGBWAP Led Ѕид за Миење Светлина 100CM Должина

Степени:

DEN 36960.00
Износ
Това е достапна


Спецификација за производ :
Напон : AC90 V-240 V/50-60 Hz потрошувачка на Енергија : 220 W извор на Светлина : 18pcs 15 W tyanshine led светилки во Боја : RGBWA+UV 6in1 боја мешање DMX512 Канали : 6/10 двојна канали режим на Контрола : Dmx512/Авто се кандидира/Master Роб/Звук активира Зрак Агол : 25 степен Затемнување : 0-100% линеарна прилагодување Школка материјали : кастинг алуминиум случај Производ гаранцијата време : 1 година Certificationl : CE, ROHS ИП Стапка : IP65 Производ големина : 104cm x 9cm x 17cm Производ тежина : 6.6 kg Пакување големина : 108cm x 12cm x 23cm Пакување бруто тежина : 7kg

Повеќе информации

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
TP-W1815
Име на производ:
18*15W RGBWA УВ 6IN1 led ѕид за миење светлина
Напон:
AC100V-220V
моќност:
220W
Led количина:
18pcs 6in1 tyanshine led светилки
Боја емитуваат:
RGBWA УВ 6IN1
Водоотпорен оценка:
IP65
Леќа агол:
25 степен
DMX канали:
6/10 канали режим
сертификација:
CE, ROHS
Начин на пакување:
картонска кутија( 5in1 лет случај опционално)

Најдобрите понуди во категоријата