.

.

2 парче/многу Ноќен Клуб CO2 Авион Машина CO2 Blaster Авион Машина CO2 Топови

2 парче/многу Ноќен Клуб CO2 Авион Машина CO2 Blaster Авион Машина CO2 Топови

Степени:

DEN 16800.00
Износ
Това е достапна

П : Зошто да го одберете нас?
Гуангжу MOKA Фаза Опрема Копродукции, Ltd.
За било какви прашања pls не двоумете се КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС. Но, ние може да се направи помала вредност фактура за вас, ако ви се молам. Можете да ги пратите пратката на DHL, Fed Ex, UPS-от, EMS, хонг конг Пост., е професионална снабдувач на висока технологија посебен ефект производи за сценски дизајн и изведувачки уметности индустрија.
Ние строго го следи спроведувањето на секој процес на производство според IS09001 : 2000 меѓународниот систем за управување со квалитет упатства со цел да се постигне највисок квалитет. Овие co2 авиони се користи во фаза продукции, ноќен клуб, барови, и живо претстави, концерти, гонет куќи, специјални настани и многу повеќе.6 метри) висок прилив на со2 кој е за 4-6 метри широк.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
МК-C03
Бренд Име:
MOKA SFX
Име:
co2 авион машина
Големина:
240 x 120 x 340mm
Контрола на владата:
DMX-512, електрична контрола
моќност:
200W
Спреј висина:
7-8 Метри
Тежина:
6Kg
Влезен Напон:
AC110V/220V 50/60Hz
сертификација:
CE, RoHS
Гаранција:
1 година

Најдобрите понуди во категоријата