.

.

за TOYOTA Land Cruiser 200 / V8 2008+ Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Стерео Fascia Цртичка CD Трим Инсталација Комплет

за TOYOTA Land Cruiser 200 / V8 2008+ Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Стерео Fascia Цртичка CD Трим Инсталација Комплет

Степени:

DEN 2454.00 -10 %
DEN 2726.88
Износ
Това е достапна

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот е препорачливо да се отвори пратката да изврши увид во предметот пред испорака кадар заминува. Нашата продавница ќе обезбеди гаранцијата. Во онлајн шопинг, што не гледам на објектот во лице.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Додека квалитетот на звукот коинциденции со вистинските параметри наведени за производ, производот ќе се смета за нормален. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Кога пратката пристигнува, треба да одбие да го потпише да ја прифати пратката ако најдете било знаци на оштетување или дека производот е скршени или кршен, или се чини дека се различни од опис на производот како што е квантитетот, боја, форма, опрема, итн.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Затоа, важно е дека ти се разјаснат некои прашања, сомнежи или посебни потреби пред да нарачате. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Звук : квалитет на Звукот може да биде во однос на различните потрошувачи.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Fascias
Име На Модел:
За TOYOTA Land Cruiser 200 / V8 2008+
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Висина:
0inch
Година:
2008+
Бренд Име:
Moddod
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Материјал Тип:
ABS

Најдобрите понуди во категоријата