.

.

Бесплатен Превозот 2017 Нова Мода Долго Фармерки Панталони За Жени Одблесокот Панталони Плус Големина XXL Тексас Женски Лето И Европска Пролет

Бесплатен Превозот 2017 Нова Мода Долго Фармерки Панталони За Жени Одблесокот Панталони Плус Големина XXL Тексас Женски Лето

Степени:

DEN 2784.00
Износ
Това е достапна

Ако сакате да се намалат трошоците за испорака, и нема потреба од времето за испорака, Можеби ќе можете да го избра Кина пост воздух mail.html
Превозот и предавање
Freeshipping од кина пост. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Овие трошоци се на купувачи одговорност.5
30
74
92 106 52
31
78
95 53 106. Затоа што тоа ќе потрае 7-20days од Кина Царинските на вашиот Царинската, и тоа може да потрае некое време за обработка, во Пост канцеларии и Обичаи.) или Царински Преглед. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 цел. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Исто така, ако не постои големина информации во производите' опис, pls контактирајте со нас, ние ќе го препорачуваме најдобрите големина за вас. Ви благодариме за вашето разбирање, ви благодариме!
Точка име
Бесплатен Превозот До 2015 Нова Мода Долго Фармерки Панталони За Жени Одблесокот Панталони Плус Големина XXL Тексас Женски Лето И Европска Пролет
Реден број
P512421
Објектот големина
25,26,27,28,29,30,31,32
Објектот Боја
светло сина,deep blue
додаток
Никој
Големина)
Половината
хип Бедрото Должина
cm
cm cm cm 25 62 80 45 102
26
64
82 46 102. Ние САМО ќе брод купувачот е регистрирана адреса.
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница!
Ви благодариме повторно !.Понекогаш, превозот време може да се зема подолго време за Одмор(како Christams итн. Ние НЕ би можеле да бидат одговорни за каква било одложување на оваа две причини. Ние сакаме да знаеме за вашите сугестии и мислења за нашите производи и услуги со вашиот повратните информации.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Така што ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е достапна. Откако ќе се плати, ние НЕМА да ги прифати за да го промените превозот адреса.

Повеќе информации

Големина:
25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
Бренд Име:
TIYIHAILEY
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Фармерки Стил:
Одблесокот Панталони
Декорација:
Избелени,Џебови,Spliced
Материјал:
Spandex,Памук
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
P512421
Измијте:
светлина
Година:
2016 Година Нови Пристигнување
Сезоната:
пролет лето есен,зима
Пол:
жените дами панталони
Материјал:
тексас фармерки
боја:
светло сина,deep blue
квалитет:
Висок квалитет
Големина:
25,26,27,28,29,30,31,32,
Должина:
Долги панталони
дизајн:
Одблесокот Панталони
Измијте:
Бела

Најдобрите понуди во категоријата