.

.

Преголеми Корејски Круг Очила Рамка Со Јасно Леќа, Унисекс Ретро Злато Rim Eyeglass Оптички Рамка Гроздобер Очила

Преголеми Корејски Круг Очила Рамка Со Јасно Леќа, Унисекс Ретро Злато Rim Eyeglass Оптички Рамка Гроздобер Очила

Степени:

DEN 259.00 -26 %
DEN 349.44
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2805
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
степен:
Обичен огледало ( без диплома )
Стил:
Целосна Рамка
алијас:
lunette de vue,montures,Oculos де Grau,Gafas
Функција:
Анти-Замор,Анти-Зрачење,Додатоци
Пол:
Жени Мажи Оптички Очила Рамка
Genero:
Машки/Masculino/Женски/Жени/Feminino
Тип:
Обична Чаша,Оптички Eye Glasses Рамки

Најдобрите понуди во категоријата