.

.

18K Златен Ѓердан Едноставен Стил Прилагодлива Големина Тоа може да одговара со било pendant или среќа монистра, парична Казна Накит torques

18K Златен Ѓердан Едноставен Стил Прилагодлива Големина Тоа може да одговара со било pendant или среќа монистра, парична Казна

Степени:

DEN 7200.00
Износ
Това е достапна


18 K златен ѓердан
lenth : 40-45СМ
ps : цената е само за ѓердан,тоа не вклучувајќи го pendant
ps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 10-35$ повеќе
Ставање Наредби& Плаќања :
Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
За Превозот :
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 10-60 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.Ако немате било какви посебни барањето ,прогласи вредност на фактура ќе напишете помалку цена.
Политика На Враќање :
Се враќа прифатени во рок од 1 дена од денот на пристигнувањето.објектот треба да биде во неговата оригинална состојба во origindal пакет .100% наплата за продажба цена.превозот и осигурување не се враќа.

Повеќе информации

Гем Боја:
18K Бело злато, 18K Жолто злато, 18K Розово злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Жолто Злато
Ѓердан Тип:
Torques
Повод:
Годишнина
Certificate Type:
ЦВА
Пол:
Жените
Метал Печат:
18k
Главниот Камен:
Никој

Најдобрите понуди во категоријата