.

.

wholesales поголем големина неправилни форма природните слатководни бисери ѓердан ѓердан жолта и трева зелена боја за секоја облека

wholesales поголем големина неправилни форма природните слатководни бисери ѓердан ѓердан жолта и трева зелена боја за секоја

Степени:

DEN 888.00
Износ
Това е достапна


1. ние се слика од себе .100% вистинско шоу
2. испорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потврди плаќање
3. Некои фотографии, направени таму може да биде некој надвор боја, ова е предизвикано од различни позадина,па ве молиме да не се грижат ,и ние
ќе се обиде да го избере најдобриот на клиентите.
4. ние повик обликот на забите бисер во Кина
5. Тоа е Природно Слатководни Образован бисер и форма,од Zhuji град,zhejing Провинција,кина.
6. ние се направи помеѓу јазли во сите ѓердани нараквици ,тоа ќе биде многу силен и Издржлив

Повеќе информации

Метална боја:
43cm, 46cm, 50cm
Главниот Камен Боја:
Зелена, Жолта
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
облагородување кодот
Материјал:
бисер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Бисер Форма:
Нередовните
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Канцеларија/кариера
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Број На Модел На:
p20150428t2
бисер големина:
околу 5*23mm
бисер боја:
жолта,зелена трева
Бисер Форма:
Нередовните
потеклото на бисер:
на југот на Кина
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
ѓердан stely:
Ѓердан
Ѓердан Тип:
бамбус
Должина:
43cm,46cm,50cm

Најдобрите понуди во категоријата