.

.

Кул Леопард Главата Ѓердан За Жените Нов Луксузен Златна Боја Костим Африкански Модни Накит Ѓердан Со Кристал

Кул Леопард Главата Ѓердан За Жените Нов Луксузен Златна Боја Костим Африкански Модни Накит Ѓердан Со Кристал

Степени:

DEN 293.00 -32 %
DEN 431.52
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
4.5 cm*4cm
Стил:
Хип/Рок
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
42cm and another with 6cm adjustable
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
LMXL02

Најдобрите понуди во категоријата