.

.

UKEN Нови Torques Модна Изјава Накит Метал Синџир Ткаат Шарм Ѓердан Јака Ѓердани За Жените се Облекуваат за Слободни Превозот N3106

UKEN Нови Torques Модна Изјава Накит Метал Синџир Ткаат Шарм Ѓердан Јака Ѓердани За Жените се Облекуваат за Слободни Превозот

Степени:

DEN 326.00 -15 %
DEN 383.52
Износ
Това е достапна


Еден КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот во Светот,Добредојдовте dropshipping
Она што ќе се види ,Она што ќе добиете. Висок Квалитет ,Фабрика Цена !
Материјал
Легура
Големина
Периметар : 43+8cm , Pendant : 1cm
Тежина
107 Грама
Боја
Злато,Сребро,Multicolor
Пакет
1pc/1 opp вреќа
Ве молиме имајте во предвид : Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,и не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ве молиме да се разбере тоа.
Нашата Продавница Линк :
Продажба На Објекти :
1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака за цел
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа. Ви благодариме за вашата поддршка !

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UKEN
Pendant Големина:
1cm
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N3106
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Повик,Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
боја:
Злато,Сребро,Multicolor
Тежина:
107 grams
Пакет:
OPP вреќа, Пена, хартија,Картон
квалитет:
hight квалитет
Пад на превозот:
Поддршка
Ѓердан Стил 1:
Chokers Ѓердани
Ѓердан Стил 2:
Изјава Ѓердани
Должина:
43+8cm

Најдобрите понуди во категоријата