.

.

Нови 2017 Сосема Нов Проток На Вода Сензор Switch Метар Flowmeter Кафе Фармацевт Контра Течност Контрола На Проток На Вода Сензори

Нови 2017 Сосема Нов Проток На Вода Сензор Switch Метар Flowmeter Кафе Фармацевт Контра Течност Контрола На Проток На Вода Сензори

Степени:

DEN 1274.00 -5 %
DEN 1341.60
Износ
Това е достапна

Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин.
Карактеристики : увезени компоненти на магнетното прекинувач, примерок работни принципи, и високо сигурен, поевтина цена. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни.
Características : Importado elemento де comutação magnética, o princípio де funcionamento й simples, confiável e barato.
Проток на сензор
Спецификации
Го издржат хидрауличен притисок
Напон оценка
5~24 VDC
Изолација оие
>100 MΩ
прецизност
0.
Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за парите, со која ќе се обезбеди задоволство со високо ниво на посветеност. Историја 1 Нашите Фабрика Основана
нашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продажбата 2 Добрата Продажба Во Кина
ние продаваме брзо и во нашите Кина Пазарот и да уживаат голем углед 3 Увозот & Извозот Одделот Утврдени
нашите увозот и извозот на одделот се воспостави, да започнеме нашиот меѓународната продажба 4 Продаде Брзо Странство
нашиот извоз годишна продажба износ стигнат до 5,000,000 ДОЛАРИ Сертификати
Обезбедување На Квалитет
Заштита На Вашата Исплата,
Безбеден Вашиот Цел На Нашите Предности
Висок Квалитет На Квалитетни Суровини, Напредни Објекти, Парична Казна И Процедури. Дали ви се изврши увид на готови производи?
Да, секој чекор од производство и готови производи, ќе се излезе инспекција од страна на КК одделот пред превозот. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Она што е MOQ?
Обично, нашите MOQ покажа дека на веб-сајтот,но на некои објекти или ОЕМ објект, MOQ ќе биде потврда по преговори 4.2~6 L/МИН±10%
2~30 L/МИН±10%
1~60 L/MIN±10%
Макс излез пулсот напон
>4. Може да добијам попуст?
Да, ако цел поголема количина или ако може да ја користите вашата сопствена изразат сметка, pls кажете ми да се провери конечната цена.
Sensores де Fluxo
Descrição : o interruptor де escoamento не núcleo, e um alojamento не сензор, quando о líquido por condução da operação не núcleo, fazendo com que на operação де comutação, o sinal де comutação де saída. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила.

Повеќе информации

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VCA568-2b

Најдобрите понуди во категоријата