.

.

топла продажба нерѓосувачки челик заострените млазници 22G метал со висока прецизност Издавање совети издавање игла со фабрика цена

топла продажба нерѓосувачки челик заострените млазници 22G метал со висока прецизност Издавање совети издавање игла со фабрика

Степени:

DEN 2052.00 -5 %
DEN 2160.00
Износ
Това е достапна


Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Она што е MOQ?
Обично, нашите MOQ покажа дека на веб-сајтот,но на некои објекти или ОЕМ објект, MOQ ќе биде потврда по преговори 4.Детали
топла продажба нерѓосувачки челик заострените млазници 21 G-27 G метал со висока прецизност Издавање совети издавање игла со фабрика цена Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети, Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети
Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила.
Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за парите, со која ќе се обезбеди задоволство со високо ниво на посветеност. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн.
Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Автомобилската и општи индустриски ОЕМ собранието операции. Може да добијам попуст?
Да, ако цел поголема количина или ако може да ја користите вашата сопствена изразат сметка, pls кажете ми да се провери конечната цена., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество. Компанијата Информации
Ningbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co. Дали ви се изврши увид на готови производи?
Да, секој чекор од производство и готови производи, ќе се излезе инспекција од страна на КК одделот пред превозот.

Повеќе информации

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VC-A0111

Најдобрите понуди во категоријата