.

.

Нови 2017 Сосема Нов Проток На Вода Сензор Switch Метар Flowmeter Кафе Фармацевт Контра Течност Контрола На Проток На Вода Сензори

Нови 2017 Сосема Нов Проток На Вода Сензор Switch Метар Flowmeter Кафе Фармацевт Контра Течност Контрола На Проток На Вода Сензори

Степени:

DEN 1710.00 -5 %
DEN 1800.00
Износ
Това е достапна

Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба. ако ви треба брзо експрес, можете да контактирате со мене, имаме договорената цена со изразат компанија, како што курирската служба DHL, UPS-от, FEDEX,ТНТ.
Карактеристики : увезени компоненти на магнетното прекинувач, примерок работни принципи, и високо сигурен, поевтина цена. Дали ви се изврши увид на готови производи?
Да, секој чекор од производство и готови производи, ќе се излезе инспекција од страна на КК одделот пред превозот. Јас може да се купи ниска количина за тест?
Да, се разбира, цените покажа на интернет, вклучувајќи го и превозот цена, но е ќ се земе околу 20-25 дена да вашиот место.
Aplicações : aquecedor elétrico де água, aquecedores де água solares де controle де circulação де água, condicionadores де ar e outros sistemas де água, форуми не controle da água, interruptor де controle da bomba, controle де válvula solenóide on-off оу а força da água, controle da água alimentado.2~6 L/МИН±10%
2~30 L/МИН±10%
1~60 L/MIN±10%
Макс излез пулсот напон
>4. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила.
Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања. Компанијата Информации
Ningbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co. Тече низ сензор го активира магнетното јадро да предизвика сала акција, со пулсот сигнал на излез. Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин.7 VDC(текст voltage5 VDC)
Мин излез пулсот напон
Излез пулсот должност циклус
50%±10
Сливните начин
Црвено жица +,црна жица-,бела боја(жолта)жица повратен сигнал
Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување. Историја 1 Нашите Фабрика Основана
нашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продажбата 2 Добрата Продажба Во Кина
ние продаваме брзо и во нашите Кина Пазарот и да уживаат голем углед 3 Увозот & Извозот Одделот Утврдени
нашите увозот и извозот на одделот се воспостави, да започнеме нашиот меѓународната продажба 4 Продаде Брзо Странство
нашиот извоз годишна продажба износ стигнат до 5,000,000 ДОЛАРИ Сертификати
Обезбедување На Квалитет
Заштита На Вашата Исплата,
Безбеден Вашиот Цел На Нашите Предности
Висок Квалитет На Квалитетни Суровини, Напредни Објекти, Парична Казна И Процедури.

Повеќе информации

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VCA168-7а

Најдобрите понуди во категоријата