.

.

Вертикално /хоризонтално Магнетна Вода Сензор за Проток Префрлување

Вертикално /хоризонтално Магнетна Вода Сензор за Проток Префрлување

Степени:

DEN 2112.00 -5 %
DEN 2223.36
Износ
Това е достапна


Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања.
Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Автомобилската и општи индустриски ОЕМ собранието операции. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies.
Вовед : проток сензор состои од магнетното јадро, ротирачки impeller, надворешната обвивка и сензор.

Повеќе информации

Тип:
Epoxies
Број На Модел На:
VC678-1a
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата